Posadzki anhydrytowe

Posadzki anhydrytowe to ważny segment działalności naszej firmy, ukierunkowanej na rozwiązania energooszczędne. Możemy poszczycić się 9-letnim doświadczeniem oraz dorobkiem we wprowadzaniu i rozwoju technologii wykonywania posadzek anhydrytowych na polskim rynku. Odwdzięczamy się za zaufanie oferując wysokie standardy obsługi klientów, udzielając nie tylko gwarancji poziomu-jakości, ale szeroko pojętego doradztwa budowlanego.

Opinie naszych klientów można znaleźć   w zakładce obok  lub klikając na ten link  >>>Opinie naszych klientów <<<

Najnowsze filmy z naszych realizacji można zobaczyć klikając na ten link   >>>>>>> Filmy <<<<<<<<<

WYLEWALIŚMY ANHYDRYT,  GDY INNI NIE ZNALI TEGO SŁOWA!

            wylewki anhydrytowe wrocław i okolice         ''         wylewki anhydrytowe wrocław i okolice

UWAGA!  PRACUJEMY WYŁĄCZNIE  NA ANHYDRYCIE NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI, JAKĄ  ZAPEWNIA NAM FIRMA KNAUF. PROSIMY, ABY ZAPOZNAĆ SIĘ Z INFORMACJĄ ZAWARTĄ W BOCZNEJ KOLUMNIE POD HASŁEM: OSTRZEŻENIE.

Aktualnie podejmujemy się realizacji wyłacznie na Dolnym Śląsku 

Opis technologii znajduje się w zakladce: Dane techniczne.
O szczególy techniczne lub wycenę zapytaj doradcę

 Pn - Pt  8.00 - 17.00,  Sb. 8.00 - 14.00

Posadzki anhydrytowe Wrocław  71 325 33 04      posadzki anhydrytowe  795 465 080       wylewki samopoziomujące    posadzki@anhydryt.com.pl          Posadzki anhydrytowe 

Na podstawie doświadczenia opartego na wykonanych realizacjach i ciągłych kontaktach z klientami, doskonale zdajemy sobie sprawę, że wciąż wielu inwestorów uważa, iż samopoziomujące posadzki anhydrytowe są czymś ekskluzywnym, zarezerwowanym wyłącznie dla podłóg z ogrzewaniem podłogowym.

Chcąc pomóc w przezwyciężeniu takich stereotypów, firma POLITALIA przygotowała dla Państwa dokładne zestawienie parametrów technicznych betonu i anhydrytu, które ma na celu pokazać, że posadzki anhydrytowe nie pełnią wyłącznie roli wylewki na ogrzewanie podłogowe. Szczegółowe opracowanie znajduje się w prawej kolumnie w zakladce: Dane techniczne.

W przypadku ogrzewania podłogowego wylewka anhydrytowa broni się bardzo ważnym parametrem jakim jest bez wątpienia przenikalność cieplna. W innych przypadkach istotnym czynnikiem wyboru posadzki anhydrytowej może okazać się brak konieczności dylatacji pomiędzy pomieszczeniami lub jej wytrzymałość na zginanie, ściskanie lub odrywanie. W jeszcze innych liczyć się będzie grubość minimalnej warstwy. Wszystko to razem wzięte sprawia, że posadzka anhydrytowa posiada bardzo szerokie spektrum zastosowań. Wymaga jednak umiejętnego doboru i fachowego wykonawstwa.

Analizując całościowo sprawę posadzek anhydrytowych, możemy już dziś pokusić się o stwierdzenie, że każdy inwestor, który wie o istnieniu posadzki anhydrytowej, zwłaszcza przy budowie domu z pompą ciepła, ogrzewaniem podłogowym (niskotemperaturowym), rekuperacją, parkietami lub gresami wielkoformatowymi, a mimo to świadomie decyduje się na posadzki betonowe – cofa się technologicznie i marnotrawi wydane na osprzęt pieniądze. Skoro ktoś świadomie ogranicza efektywność funkcjonowania nowoczesnych urządzeń, ponosząc w ten sposób wyższe koszty eksploatacji budynku, które właśnie dzięki tym urządzeniom miały być niższe – jak to określić?

Błędem powielanym przez licznych inwestorów jest wciąż niewłaściwy dobór technologii materiałowej, która z zasady powinna być kompatybilna z zastosowanymi rozwiązaniami technicznymi. To jest argument fundamentalny, który trzeba poważnie rozważyć na etapie wyboru rozwiązań technologicznych.

Oferując doradztwo i kompleksowe wykonawstwo wylewek anhydrytowych, firma Politalia bierze pełną odpowiedzialność za jakość wykonywanych prac i zastosowany materiał. Pracując na markowych produktach posiadamy dokumentację techniczną oraz wymaganą prawem certyfikację. Współpracujemy z wysokiej klasy fachowcami z Knaufa. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta, który nam zaufał. Z tego względu oferujemy doradztwo i serwis przed i powykonawczy.

Posadzki anhydrytowe


Współpracujemy z najlepszymi